Zatańczmy się – w kręgu! – warsztaty w Wesołej

Ośrodek Działań Twórczych „Zielona”, ul. Wilanowska 3, Warszawa-Wesoła, zaprasza na spotkanie – „Zatańczmy się – w kręgu!” Wszystkie kobiety, które lubią taniec lub które nigdy nie tańczyły, a chciałyby spróbować, spędzić czas z innymi kobietami, poczuć moc wspólnego tańca, oderwać się od codzienności, poświęcić sobie chwilę i się zrelaksować, zapraszamy 2 czerwca o godz. 19.00 na warsztaty choreoterapeutyczne Zatańczmy się – w kręgu! w ramach inicjatywy MAL (Miejsc Aktywności Lokalnej).

To już ostatnie zajęcia w tym sezonie. Zapraszamy po wakacjach 🙂 Tańce w kręgu były i są nadal wykonywane w różnych częściach świata. Opierają się na motywach ludowych, etnicznych, dzięki czemu są niezwykle różnorodne. Obejmują najczęściej kilka prostych, powtarzających się kroków, dzięki czemu zatańczyć je może każdy bez względu na wiek czy umiejętności.

Czego potrzebujesz? Otwartości na siebie innych, uśmiechu i wygodnego stroju. Warsztaty poprowadzi wolontariuszka Justyna Szymczyk.

Wydarzenie bezpłatne. Zapisy pod nr. tel. 22 506 51 57.

MAL – Miejsce Aktywności Lokalnej to miejsce otwarte na pomysły i potrzeby społeczności lokalnej w Wesołej. MAL-em może być np. dom kultury, biblioteka albo lokalna klubokawiarnia. To miejsca oferujące bezpłatną przestrzeń, w której mieszkańcy mogą spotkać się z sąsiadami, zorganizować dowolne warsztaty czy spotkanie.

Źródło: Informacja z Ośrodka Kultury Dzielnicy Wesoła

Author: admin