Regulamin

1. Wstęp:
a) Portal – oznacza Portal stworzony przez firmę City Media Projekt Sp. z o.o. i dostępny pod adresem internetowym www.portalwarszawa.com.
b) Użytkownik – oznacza każdą osobę korzystającą z Portalu.
c) Regulamin – niniejszy dokument.
d) www.portalwarszawa.com – Portal informacyjny prowadzony przez firmę City Media Projekt Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie pod adresem ul. Sonaty 2 lok.103, 02-744 Warszawa.

2. Warunki korzystania z Portalu portalwarszawa.com:
a) Regulamin określa ogólne zasady stanowiące prawne podstawy korzystania z Portalu zobowiązujące użytkowników do ich przestrzegania.
b) Portal portalwarszawa.com jest Portalem informacyjnym i dostępny jest dla każdego użytkownika Internetu.
c) Korzystanie z portalu jest bezpłatne i oznacza akceptację przez Użytkownika warunków Regulaminu. Użytkownik zobowiązuje się do wykorzystywania Portalu i jego zawartości zgodnie z obowiązującymi, polskimi oraz międzynarodowymi przepisami prawa, normami społecznymi i moralnymi.
d) Wydarzenia i aktualności publikowane w Portalu pochodzą z informacji przesłanych do Portalu lub z publicznie dostępnych źródeł.

3) Odpowiedzialność:
a) City Media Projekt Spółka z o.o. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki wykorzystania przez Użytkowników informacji uzyskanych za pośrednictwem Portalu, a w szczególności za konsekwencje podjętych na ich podstawie decyzji finansowych.

b) City Media Projekt Spółka z o.o nie ponosi żadnej odpowiedzialności za materiały przesyłane przez użytkowników oraz nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone treści.
e) City Media Projekt Spółka z o.o nie ponosi żadnej odpowiedzialności – cywilnej, karnej i administracyjnej, za korzystanie przez użytkowników z Portalu w sposób sprzeczny z zaleceniami tego regulaminu.
f) Jeśli na Portalu zawarte są linki do innych stron internetowych, firma City Media Projekt Spółka z o.o zastrzega, iż nie ponosi odpowiedzialności za politykę prywatności stosowaną przez właścicieli tych domen i stron internatowych.
g) Portal nie bierze udziału w transakcjach pomiędzy użytkownikami, którzy korzystają z Portalu portalwarszawa.com. Cała odpowiedzialność wynikająca z wykorzystania informacji zawartych na naszych stronach spoczywa na użytkowniku serwisu. Portal jedynie przestawia informacje o wydarzeniach.
h) Informacje zawarte na stronach Portalu mogą być wykorzystane tylko i wyłącznie do celów zgodnych z prawem.

i) Nie odsprzedajemy, nie przekazujemy innym i nie handlujemy danymi firm – wszystkie dane są przeznaczone tylko i wyłącznie do kontaktu i potwierdzenia zgłoszenia oraz do wystawiania faktur.

j) Jeśli ktoś zażyczy sobie usunięcia wydarzenia lub informacji, zostaną one niezwłocznie usunięte.

4) Postanowienia końcowe:

a) Portal zastrzega sobie prawo do usuwania treści bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
b) Niniejszy Regulamin obowiązuje od momentu jego opublikowania. City Media zastrzega sobie prawo do jednostronnego dokonywania zmian i modyfikacji niniejszego Regulaminu. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na stronie Portalu.

c) Wszelkie uwagi, wątpliwości i pytania prosimy kierować na adres portalwarszawy@gmail.com