Dzień Babci i Dziadka – życzenia od burmistrza Józefowa

Z okazji pięknych świąt – Dnia Babci i Dnia Dziadka burmistrz Marek Banaszek wraz z pracownikami Urzędu Miasta Józefów życzą Babciom i Dziadkom wszystkiego, co najlepsze. Zdrowia, uśmiechu i jak najwięcej pięknych chwil z ukochanymi wnukami!

„Drogie Babcie, to Wy wypełniacie serca wnuków ciepłem, które na zawsze w nich pozostanie. To Wy bezwarunkowo akceptujecie działania swoich pociech, bez względu na to, czy są to wyjątkowe dokonania, czy wyjątkowe wybryki. I nawet jeśli słyszycie, że „gdy babcia otwiera drzwi, to dyscyplina wylatuje oknem”, to taka jest rola babć – pozwalanie wnukom na beztroską radość i swobodę.” napisał burmistrz Marek Banaszek.

„Dziadek to ktoś ze srebrem na włosach i złotem w sercu”. Drodzy dziadkowie, w dniu Waszego święta (a właściwe naszego, bo również mam zaszczyt należeć do tego grona) życzę Wam jak najwięcej kontaktów ze swoimi wnukami, ciekawych rozmów, podczas których będziecie mogli przekazać im swoje doświadczenia i mądrości, ale też wiele się od nich nauczyć.” – złożył życzenia burmistrz Józefowa.

Wszystkiego najlepszego!

Źródło: Informacja z Urzędu Miasta Józefów

Author: admin