Kobieta pióra, czyli będę gwiazdą – spektakl we Włochach

19 listopada o godz. 18.00 zapraszamy mieszkańców dzielnicy Włochy na monodram „Kobieta pióra, czyli będę gwiazdą” w wykonaniu Teresy Gałczyńskiej. To recital aktorski z piosenkami w formie stand up. 60 minut dobrej zabawy, do udziału w której są również zachęcani widzowie.

Występuje Teresa Gałczyńska – dziennikarka i aktorka, znana z wielu seriali m.in: Tulipan, Dom, Klan, Na Wspólnej, a szczególnie jednej z głównych ról w serialu Rodzinny Interes – jako ulubiona cioteczka Jadwiga zauważa, że „te wszystkie seriale, wyższe uczelnie, a ma ich kilka, nie przyniosły należnego jej blasku, więc postanawia to zmienić i od razu zostać GWIAZDĄ.

Przyznaje, że „gwiazdy wschodzą, schodzą i się głodzą… ale ONA głodzić się nie będzie, choć nie jest jej lekko”. Tym bardziej, że lubi sobie zjeść, co zdradza w piosence „Jestem Kawał Baby”: „choć niewiele jem. Boczek, cztery schaby i na deser krem…”.

Cały czas ma nadzielę, że może ktoś ją odkryje, ale zamiast tego pojawiają się pomyłkowe telefony… i jest tym wszystkim trochę zniechęcona.

Ostatecznie w piosence „Wszystko o co dbam”, dochodzi do wniosku, że do szczęścia tak naprawdę potrzebny jej tylko mężczyzna i, jeśli gwiazdą nie zostanie to przynajmniej kandydata (monolog KANDYDAT) na męża na estradzie znajdzie.

Program kończy długo wyczekiwany telefon od managera, który zaprasza ją na kolację i piosenka z publicznością „To już koniec”.

Bilety w cenie 20 zł.

Źródło: Informacja z Urzędu Dzielnicy Włochy

Author: admin