Ursynowski Nordic Walking – grupa seniorska

Zapraszamy na Ursynowski Nordic Walking. Organizator zapewnia sprzęt (kije – po 20 par na grupę) dla uczestników zajęć w każdej grupie. Marsz leśnymi ścieżkami prowadzi wykwalifikowana i doświadczona oraz wysoko oceniana przez uczestników instruktorka, która zapozna wszystkich chętnych z zasadami tej aktywności fizycznej oraz będzie doskonalić ich umiejętności.

Zostaną zachowane odpowiednie środki mające zapewnić bezpieczeństwo uczestników: kije są dezynfekowane, uczestnicy zobowiązani są do dezynfekcji dłoni (płyn zapewnia organizator) i zachowania 2-metrowych odstępów. Prosimy o zwrócenie uwagi na stopień zaawansowania i sprawności uczestników w poszczególnych grupach i związane z tym szybsze lub wolniejsze tempo.

Do zajęć można dołączyć zapisując się mailowo lub u instruktorki bezpośrednio przed zajęciami – w przypadku pozostawania wolnych miejsc na liście. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Przed rozpoczęciem udziału w „Ursynowskim Nordic Walkingu” konieczne jest zapoznanie się z regulaminem zajęć i jego akceptacja, a także podpisanie formularza zgłoszeniowego. Dokumenty te będą dostępne na miejscu.

Zbiórka na zajęcia odbywa się u zbiegu ulic Kabackiej i Zaruby.

Program realizowany jest z inicjatywy i ze środków finansowych Urzędu Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.

Dokładny harmonogram:

Grupy sobotnie nr 3 i 4
Grupa nr 3 (grupa intensywna) – soboty, w godzinach – 12.00-13.30 (szybkie tempo + intensywne ćwiczenia)
Grupa nr 4 (grupa zdrowotna) – soboty, w godzinach – 13.45-15.15 (średnie tempo + średnia intensywność ćwiczeń)

Grupy środowe nr 5 i 6 – dla seniorów
Grupa nr 5 (grupa seniorska 1) – środy, w godzinach – 12.00-13.30 (średnie tempo + średnia intensywność ćwiczeń)
Grupa nr 6 (grupa seniorska 2) – środy, w godzinach – 13.45-15.15 (spokojne tempo + nauka techniki)

W okresie od 1 lipca do 31 sierpnia 2021 roku zajęcia grup sobotnich nr 1 i 2 są zawieszone, a zajęcia grup niedzielnych numer 3 i 4, będą odbywały się w soboty

Źródło: Informacji z Urzędu Dzielnicy Ursynów

Author: admin