„Podróże” – wystawa fotografii Marka Borowika w Centrum Kultury Wilanów

25 września 2021 roku o godzinie 15:00 w Centrum Kultury Wilanów, przy alei Rzeczypospolitej 14, odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej Marka Borowika, pod nazwą „Podróże”.

Marek Borowik urodził się w 1981 roku w Białymstoku. Po ukończeniu VI Liceum Ogólnokształcącego przyjechał do Warszawy, gdzie kontynuował edukację w Szkole Głównej Handlowej, zdobywając dwa tytuły magistra w obszarach zarządzania i finansów.

Swoją pasję do fotografii rozwijał od lat dziecięcych, wspierany przez rodziców. Jego pierwszym aparatem był Zenit. W swoich zdjęciach stara się pokazać piękno ulatniających się chwil. Uwielbia podróże, które dają mu nieskończoną możliwość realizacji swojej fotograficznej pasji.

Tematyka wystawy obejmuje wspomnienia z licznych podróży fotografa. Prezentowane zdjęcia pochodzą z różnych zakątków świata. Zapraszamy w podróż zaczynając od malowniczych Stanów Zjednoczonych poprzez tajemniczą Portugalię, Włochy, Islandię, Wielką Brytanię, Austrię, Maroko, a kończąc na uroczych wyspach Seszeli.

25.09.2021 (sobota)
Godzina 15:00
Centrum Kultury Wilanów
Aleja Rzeczypospolitej 14
Wstęp wolny!

Źródło: Informacja z Centrum Kultury Wilanów

Author: admin