Ochockie Lato Teatralne

W ramach Ochockiego Lata Teatralnego, które odbywa się w dzielnicy od 2002 roku, Teatr SCENA 96 od lat prezentuje swoje, cieszące się uznaniem widowni, przedstawienia. Spektakle dedykowane są dla całych rodzin (już nawet dla widzów od czwartego roku życia), a więc mają charakter ponadpokoleniowy.

W tej edycji, w lipcu odbędą się cztery prezentacje. Miejscem realizacji zadania jest hala Ośrodka Sportu i Rekreacji w dzielnicy Ochota przy ul. Rokosowskiej 10. Oferta adresowana jest do wszystkich mieszańców dzielnicy.
W związku z tym, że przedstawienia odbywają się w zadaszonej hali nie ma żadnych obaw o ich odwołanie z powodu złych warunków atmosferycznych. Zatem spektakle odbywają się pod hasłem „Na pogodę i niepogodę – teatr”.

W ramach Ochockiego Lata Teatralnego zostaną zaprezentowane następujące spektakle Teatru SCENA 96: „Paweł i Gaweł cd,”, „Czarny łabędź”, „Szewc Kopytko i Kaczor Kwak”, „Czerwony Kapturek”.

Spektakle teatralne towarzyszą nam od wieków. I nie zawsze przedstawienia muszą się odbywać na klasycznej scenie, bo teatr może też przyjść do nas. Warto zobaczyć! Życzymy miłych wrażeń!

Prezentacje są bezpłatne, ale, co niezwykle ważne, monitowane pod kątem zasad bezpieczeństwa i zaleceń sanitarnych, w związku z pandemią COVID-19. Ilość wejściówek jest uwarunkowana względami bezpieczeństwa – obowiązują zgłoszenia.

Źródło: Informacja z Urzędu Dzielnicy Ochota

Author: admin