I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże! – Seans filmowy w Piaseczyńskim Kinie Plenerowym

W piątek 27 sierpnia 2021 roku, o godzinie 21.00 zapraszamy na film pod tytułem „I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!”, który będzie wyświetlony na skwerze Kisiela w ramach Piaseczyńskiego Kina Plenerowego.

„I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!” – kochacie francuskie kino, a poczucie humoru spod wieży Eiffla jest waszym ulubionym? Dobrze trafiliście. Szalona rodzina Verneuil powraca w zwariowanej komedii. Claude i Marie są małżeństwem z długoletnim stażem. Zawsze i pod każdym względem wspierali się i działali razem. Należąc do szanowanej katolickiej burżuazji, z trudem przetrwali przez kolejne małżeństwa swych czterech córek. A to z jednego powodu. Chodzi o to, że od teraz do ich pięknej francuskiej rodziny dołączyli w roli zięciów: muzułmański prawnik, żydowski przedsiębiorca, chiński bankier i aktor afrykańskiego pochodzenia.

Kiedy wydawałoby się, że najtrudniejsze wyzwania są już za nimi, spokój udręczonej familii znowu zostaje zaburzony. Podczas jednej z kolacji para dowiaduje się, że ich dziewczynki postanowiły opuścić Francję i wyjechać za granicę. Chociaż wiadomość staje się prawdziwym ciosem dla rodziców, nie zamierzają oni stać bezczynnie, a akurat braku kreatywności i uporu im z pewnością nie brakuje!

Cykl tegorocznych pokazów filmowych tradycyjnie będzie się odbywać na skwerze Kisiela w Piasecznie. Ze względu na wymogi sanitarne sugerujemy, przyjście na pokaz z co najmniej półgodzinnym wyprzedzeniem.

W tym roku liczba uczestników jest ograniczona do 150 osób, a seanse będą się odbywać w reżimie sanitarnym.

27.08.21 (piątek)
Godzina 21:00
Skwer Kisiela
Wstęp wolny

Źródło: Informacja z Urzędu Miasta Piaseczno

Author: admin