Gdzie jesteś kochany Panie Mikołaju? – Spektakl w Rembertowie

W sobotę 4 grudnia 2021 roku o godzinie 11:00 na scenie plenerowej w Domu Kultury Wygoda, przy ulicy Koniecpolskiej 14, w dzielnicy Rembertów odbędzie się spektakl mikołajkowy dla dzieci pod tytułem „Gdzie jesteś kochany Panie Mikołaju?”.

Po spektaklu odbędzie się spotkanie dzieci ze Świętym Mikołajem, który wszystkim grzecznym dzieciom rozda upominki! Będzie można także zrobić sobie wyjątkowe zdjęcie z Mikołajem.

Prace świąteczne już prawie zrobione, śnieżynka robi ostatnie wypieki, a chochlik psotnik rozgląda się po prezentach. Ale gdzie jest Święty Mikołaj? Już powinien być gotowy razem z zaprzęgiem reniferów, aby zdążyć wręczyć podarunki wszystkim dzieciom. Gdyby Mikołaja zabrakło to Święta nie byłyby takie same!

Widzowie w czasie przedstawienia staną się asystentami świątecznymi, którzy wspólnie z bohaterkami wydarzenia próbują wprowadzić obowiązki Mikołaja na odpowiedni kierunek. Dzięki interakcyjnej organizacji spektaklu, dzieci będą miały możliwość wziąć udział przygotowaniach do świąt, śpiewając, tańcząc i bawiąc się z bohaterami przedstawienia.

Na wydarzenie obowiązują zapisy pod numerem telefonu 22 812 06 33.

Wstęp na wydarzenie jest darmowy.

Źródło: Informacja z Domu Kultury Wygoda

Author: admin